Mıknatıslı Cam Balkon Rehberi

Cam balkon kapama sistemleri kullanımı son derece kolay olup binanızın değerini artıran uygulamalardır. Estetik bir bütünlük yaratan bu sistemin kanatları mıknatıslar sayesinde kolaylıkla açılıp kapanabiliyor. Kanatların arasında yer alan fitiller ise ısı yalıtımına katkı sağlarken ayrıca toz ve kirin içeri akışını da durdurur.

Mıknatıslı Cam Balkon Fitillerinin Yararları

Bir defa uygulaması yapılabilen mıknatıslı cam balkon fitilleri kırılmaya, sararmaya ve her hangi bir deformasyona karşı da gerekli önlemi alınarak üretilir. Bu uygulama devrim niteliğinde olup dışarı ile olan teması tamamen kesmenizi sağlar. Kesinlikle toz, kir veya yağmur suyunu içeri almayan mıknatıslı cam balkon fitillerini sararan ya da kırılmış olan eski fitilleriniz ile değiştirebilirsiniz.

mıknatıslı cam balkon modeli

mıknatıslı cam balkon modeli

Fonksiyonel bir kullanım alanı yaratan mıknatıslı katlanır cam balkon sistemi ısı yalıtımı yaparak bütçenize katkı sağlar. Ayrıca uzun yıllar boyunca güven ile kullanacağınız bu sistemde balkonunuzun kanatlarını açıp kapamak daha da kolaydır. Katlanma sistemi sayesinde aynı yere toplanabilen kanatların içe açılması temizliğinde kolaylaşmasını sağlar.

Yoruma kapalı.