Cam Balkon Modelleri

Her türlü dış hava koşulundan ve olumsuz çevre faktörlerinden balkonları koruyan cam balkon sistemleri daire ve evlerin kullanılmaya hazır kapalı alanını genişlettiği gibi gayrimenkulün değerini de arttırıyor. Büyük avantajlar sağlayan bu balkon kapatma sistemleri günümüzde yaygın olarak kullanılıyor ve farklı modelleri mevcut. Cam balkon modelleri; sistemin mekanizmasına, kullanım özelliklerine ve yapısına göre farklılık gösteriyor.

cam balkon modelleri

cam balkon modelleri

En kullanışlı ve şık cam balkon modelleri olan Katlanır Cam Balkon Sistemleri, Eşikli ve Eşiksiz Sürgülü Sistem, Eşiksiz Cam Balkon Sistemi, Mıknatıslı Cam Balkon Fitili modellerini bu alanın uzman firması olan BKS Cam Balkon Sistemlerinden edinebilirsiniz.

Cam Balkon Modellerinin Teknik Özellikleri

Katlanır cam balkon sistemlerinde camlar açılırken katlanarak tek bir köşede toplanırlar ve böylece tamamen açık ve ferah balkonunuzun özellikle güzel yaz havalarında tadını çıkarabilirsiniz.

cam balkon sistemleri

cam balkon sistemleri

Eşikli ve eşiksiz cam balkon sistemleri kullanım mekanizmasıyla oldukça pratik ve kolaydır. Mıknatıslı cam balkon fitili ve eşiksiz cam balkon sistemi ise kelimenin tam anlamıyla gelişmiş sanayi teknolojisinden en iyi şekilde faydalanabilmenizi sağlar.

Yoruma kapalı.